Lugemissoovitus

Kas soovite mõista raha tegelikku olemust ja seda, kuidas see meie elu mõjutab?

Kas raha on uus religioon? See provokatiivne raamat sukeldub sügavale raha ja usu põimunud maailma, pannes meid kahtlema kõiges, mida arvasime end teavat raha ja rahasüsteemi kohta.

Autorid analüüsivad  rahasüsteemi varjatud toimimismehhanisme. Nad paljastavad, kuidas raha on muutunud võimu ja kontrolli vahendiks, mis rikastab väheseid ja orjastab miljoneid. See süsteem on sügavalt ebaõiglane ja ebaeetiline, mis on viinud pettuse ja korruptsioonini.

See raamat on kutse ärgata. See paneb meid kriitiliselt hindama rahasüsteemi ja otsima lahendusi õiglasema ja parema tuleviku nimel. See on lugu rahast, usust ja pettusest, mis paneb proovile kõik, mida arvasime end teavat.

Interneti ja krüptograafia tulek on toonud kaasa revolutsiooni. Nüüd on igaühel meist võimalus osaleda maailma parandamises, valides, millesse uskuda ja keda usaldada. Bitcoin pakub alternatiivi traditsioonilisele rahasüsteemile.

Lugege, mõelge ja otsustage ise. Ärge uskuge ega usaldage rahaasjades pimesi mitte kedagi ega mitte midagi. Vaid nii saate vältida enda vaesusesse varastamist. See raamat avab ukse raha müüdi taga peituvale tõele. See on teekond eneseleidmise ja teadlikkuse poole, mis annab meile võime luua parema tuleviku nii endale kui ka kogu maailmale.

Olge julged ja avage oma silmad! See raamat lahendab nii mõnegi müsteeriumi ning annab selged vastused raha olemuse, selle erinevate vormide ja nende toime mõistmiseks. Meie enda kätes on rahavõimu palju enam, kui me arvame olevat. Enamasti on puudu tarkusest seda märgata, vahel ka julgusest seda kasutada.

Viljar Kähari

vandeadvokaat

plokiahela ekspert ja krüpto-entusiast